Navigácia

Výber jazyka

Obsah

Certifikát zodpovedný obstarávateľ 2021

Typ: ostatné
Certifikát zodpovedný obstarávateľ 2021 1 Získali sme ocenenie Najlepší verejný obstarávateľ za rok 2021

Portál TRANSPAREX udelil našej obci ocenenie Zodpovedný obstarávateľ 2021 za vynikajúce výsledky v oblasti verejného obstarávania v uplynulom roku.


Získali sme ocenenie Najlepší verejný obstarávateľ za rok 2021 

 

Portál TRANSPAREX udelil našej obci ocenenie Zodpovedný obstarávateľ 2021 za vynikajúce výsledky v oblasti verejného obstarávania v uplynulom roku. Ocitli sme sa tak na popredných priečkach spomedzi 5400 verejných obstarávateľov a získali hodnotenie A+.

 

Za toto ocenenie môžeme poďakovať našim zamestnancom, ktorí sú zodpovední za proces verejného obstarávania v našej obci. Kvalitná príprava zákaziek a ich rýchla realizácia nám tak pomáha šetriť verejnými financiami a zvyšuje dôveryhodné postavenie našej obci v očiach občanov a celého Slovenska.

 

Ocenenie Zodpovedný obstarávateľ 2021 udelila spoločnosť ProWise, a.s., ktorá projekt TRANSPAREX. prevádzkuje.Certifikát.pdf (763.19 kB)


Príloha

Vytvorené: 11. 10. 2022
Posledná aktualizácia: 11. 10. 2022 8:01
Autor: Správce Webu